Dini ve İslami Bilgiler | Allah yolunda

Duasız adet kanı içirmek ne işe yarar ?

Duasız adet kanı içirmek ne işe yarar ?

İnsanları birbirine bağlamak veya ayırmak için binlerce yıldır çeşitli büyü teknikleri uygulanmaktadır. Büyü ilmi insanları kendi kendine keşfedebileceği bir ilim olmadığı için bu ilim insanlara Harut ve Marut isimli melekler tarafından öğretilmektedir.

Bu durum Kuranı Kerim’de Bakara suresi 102 ve 103. ayetlerde açıklanmıştır.

bakara 102

Bakara 102

Yukarıda Bakara suresi 102 ve 103. ayetlerin açıklaması yer almaktadır.

Büyü bilgisi inanlara öğretildikten sonra bazı karakteri şeytanlaşmış kişiler bunu ilim haline getirdiler ve çıkarlarına hizmet etmek için kullandılar.

Nesilden nesile büyü bilgisi günümüze de ulaşmış olup az sayıda kişi büyü yapmayı bilmektedir. Büyü yapmak biz insanların idrak edemediği bazı dinamikleri harekete geçirmekte ve fizik kanunları ile açıklanamayacak eylemleri tetikleyerek insanları tetiklemektedir.

Bu sebeple büyü yapılan birine tıp ilmi çaresiz kalmakta, büyünün etki mekanizmasını modern bilim hiçbir şekilde açıklayamamaktadır.

Günümüzde birini kendine büyü ile bağlamanın en etkili yolu adet kanı ile büyü yapmaktır.

Neden adet kanı?

Büyü yapımında bazı materyaller gerekli olup büyü için en etkili nesne kişinin kendisinin ve büyü yapılacak kişinin vücuduna ait materyaller, örneğin, saç teli, tırnak ve kandır. Bunlardan etkilisi adet kanı olup dişilik üzerine etkisi maksimumdur.

Adet kanının büyü yapımındaki etkisi binlerce yıldır yaşanan deneyimlerde gözlemlenmiştir. Fakat büyü yapılmaksızın sadece adet kanı içilirse, içirilirse, başka bir şekilde kullanılırsa hiçbir işe yaramamaktadır.

Duasız adet kanı içirmek işe yarar mı?

Bir erkeği kendine bağlamak isteyen kadın adet kanını doğrudan veya dolaylı yolla erkeğe içirdiği vakit hiçbir şey elde edemeyecektir. Çünkü adet kanı karanlık alemlere açılan kapının anahtarın yapımında kullanılan şeylerden sadece biridir. Diğer unsurlar da olmadan tek başına adet kanı içirmek herhangi bir işe yaramamaktadır.

Halk arasında adet kanı ile yapılan büyü için adet kanı içirmek şeklinde bir ifade olduğu için bazı kadınlar sevdiğini kendine bağlamak için vişne suyuna, çaya, kahveye veya yemeğine regl kanı damlatarak içirmeyi denemektedirler. Bunun herhangi bir yararı olmayacaktır.

Kocaya adet kanı içirmek duası var mı ?

Kuran ve hadislerde böyle bir dua bildirilmemiştir. Allah’ın isimlerini ve surelerini böyle büyü kökenli bir şeye alet edilmesi günahtır.

Adet kanı büyüsü yapılırken bir takım tılsımlı kelimeler kullanılmakta ise de bunlar dua değil bir takım şeytani lafızlardır.

Kocaya adet kanı içirmek ne demek ?

Halk arasında kocaya adet kanı içirmek diye bir tabir vardır. Bu deyimin manası kocanın karısının her dediğini yapmasıdır.

Sanki koca büyülenmiş gibi karısı bir şey söylediğinde mantıksız bile olsa yerine getirir. Fedakarlıklarından ötürü asla sızlanmaz, hatta karısına hizmet etmekten memnuniyet duyar.

Koca karısından başka kadına bakmaz, karısının her sözünü emir telakki eder. Adeta koca eşinin kulu kölesi olmuştur.

Bu, bir çok kadının arzu ettiği bir tablodur ve bazı kadınlar büyü yapmaksızın bunu başarmıştır.

Bu başarı erkeğin kılıbık olmasıyla alakalı olmayabilir. Kılıbık karakterde olmayan erkeklerin dahi eşlerine taparcasına bağlı olduğu ve kendilerini karılarının hizmetine adadığı bilinmektedir.

Bu durum kocaya adet kanı içirmek olarak tabir edilir ve bu zemini oluşturmanın bazı püf noktaları vardır.

Bir kadın kocasını kendine nasıl kul-köle yapar ?

Her evli kadının arzusu olan bu durumu gerçekleştirmenin başlıca 2 şartı bulunmaktadır:

Birincisi; Erkeğin eşine aşık olması veya yuvasını dağıtmamada kararlı olması.

İkincisi; Kadının istekleri doğrultusunda fettanlıkta ve zalimlikte sınırının olmaması.

Sirklerdeki hayvanların olağanüstü hareketlerinin altında çok şiddetli bir zalimlik yatmaktadır. Örneğin bir aslanı alev çemberinden atlamaya mecbur etmeniz için aylarca ona değişik şiddet unsurlarını ona tattırmanız ve tek çarenin alev çemberinden atlamak olduğunu idrak etmesini sağlamanız gerekmektedir.

Bir erkeğin karısına kul-köle olma süreci de sirk hayvanlarının eğitimi gibi aylar süren ve sabır gerektiren bir süreçtir.

Kocaya adet kanı içirmek diye dışarıdan bakıldığında bazı kadınlara hoş gelen durum aslında sistematik bir zalimliğin bir sonucu olup koca bilir ki eşinin dediğinden  çıktığı vakit olması gerekenin kat be katı ceza görecektir. Ayrıca bilir ki evliliği selametle sürdürmenin tek şartı karısının dediğinden çıkmamaktır.

Esasen bunu deneyen kadınların sayısı az değildir. Fakat başarıya ulaşanların sayısı oldukça azdır. Erkeğin evliliği sürdürme arzusu böyle durumlarda önemli bir etkendir.

Bazen kocalar da eşlerinin bu planlarını görüp riyakar bir oyuna girmekte ve evlilik hayatı bir takım çıkmazlara girmektedir. Örneğin eşlerinden büsbütün soğuyan veya eşlerinin yüzüne karşı iyi davranan, hediyeler alan ama fırsatını bulunca da aldatan kocalar bulunmaktadır.

Adet kanı içirme büyüsü gerçekten de var mı ?

Adet kanı içirme büyüsü gerçekten de var ama sanıldığı gibi kocanın çayına veya vişne suyuna adet kanı damlatmak gibi şark kurnazlıklarıyla yapılan bir büyü değildir.

Kadının adet kanı ve kocadan alınan bir metaryel (örneğin saç teli veya tırnak) alınır, bir takım tılsımlarla karanlık alemlerin kapısı açılır ve insanların zihnine etki eden bir takım karanlık dinamikler harekete geçirilir.

İnsan beyni önemli bir elektrik yükü altında ve hormon sıvılarının etkisi altında çalışır. Bunlar manipüle edildiği vakit duygu ve düşüncelerinde sapma ve değişiklikler gerçekleşir.

Örneğin aslında öfke veya hüzünlenecek bir durum yok iken kendini bu duygular içinde bulabilir veya oksitosin hormonunun etkinliği artırılarak en yakınındakine bağlılığı artabilir, suni bir aşk yaşayabilir.

Günümüzde büyü ilmini bilen az sayıda şeytan vardır. (Hoca kılığında insanlar olsalar bile nitelik olarak şeytandırlar) Bu kişiler çeşitli menfaatler karşılığında adet kanı büyüsü yaparak kocaları eşlerine bağlamakta, adeta karılarının kulları haline getirmektedirler.

Adet kanı büyüsü eşlerden ziyade kendisinin olmayan evli bir erkeği eşinden ayırıp kendine bağlamak isteyen kadınlar tarafından da yaptırılmaktadır.

Fakat hatırlatmak gerekir ki adet kanı büyüsü bilgisi, yaygın bir ilim olmayıp piyasada adet kanı büyüsü yapabileceğini veya bozabileceğini söyleyen medyum-hocaların çoğu aslında bu büyüyü yapmayı/bozmayı bilmemekte, insanları kandırarak paralarını almaktadırlar.

Kocaya adet kanı içirmek günah mı?

Kocaya adet kanı içirmek veya adet kanı büyüsü yaptırmak günahtır. Her ne kadar kocası kendine ısınsın diye yani iyi maksatlı olarak böyle bir şey düşünülse bile kullanılan yöntem yanlış olduğu için günahtır.

Adetliyken ilişkiye girmek büyü mü?

Adetliyken ilişkiye girmek büyü değildir fakat dinen günahtır. Büyü denilen hadise basit bir hadise değildir. Fizik, kimya gibi ciddi bir ilimdir. Büyüyü herkes yapamaz, ilmini çok az kişi bilir.

Kocama adet kanı büyüsü yapıldığını nasıl anlarım ?

Böyle bir şey için bir medyuma gittiğiniz vakit sizin nabzınızı ölçerek ona göre bir cevap verilir. Verilecek cevabın gerçekle bir alakası olmayacaktır. Çünkü piyasada büyü yaparım, büyü bozarım diye iddia edenlerin çoğu aslında bu işleri bilmez, “büyü var mı?” diye sorduğunuzda büyü yoksa bile “var” diyebilirler.

Erkeğin normalden farklı davranması, örneğin bir kadına aşırı derecede bağlanması, her dediğini yapması illa ki ona büyü yapıldığı manasına gelmez. Büyü yapılan birinde bunun anlaşılması için işin ilmini bilen birinin onu yakından birkaç gün takip etmesi gerekir.

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur ?

Büyü bozması anahtarın kilidi açması kadar kolay değildir. Bazen meydana gelen metafizik deformasyonun kalıcı olması da mümkündür.

“Büyüyü yapmasını bilen bozmayı da bilir” derler ama yetenek ve bilginin çaresiz olduğu durumlar vardır. Ayrıca hatırlatmakta fayda var, piyasaya çıkmış büyücülerin çoğu şarlatandır, büyü bozmayı bilmezler.

 

felak ve nas sureleri

felak ve nas sureleri

Bu konuda bir kişinin yapması gereken şey Felak ve Nas surelerini her gün okumaktır. Allah’ın izni ile bir süre sonra adet kanı varsa dahi bozulacaktır. Bu süre birkaç gün de olabilir, birkaç gün de olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ