Dini ve İslami Bilgiler | Allah yolunda

Zarafet Eğitim Danışma ve Kültür Merkezi 2021-2022 Eğitim Dönemi Kayıtları Başladı

Zarafet Eğitim Danışma ve Kültür Merkezi  2021-2022 Eğitim Dönemi Kayıtları Başladı

Hüdâyi Vakfı bünyesinde hizmet veren Zarafet Eğitim Danışma ve Kültür Merkezi, faziletli nesillerin inşasında rol alacak ilim, irfan ve hizmette öncü eğitimcilere yönelik eğitim programları düzenliyor. 2021-2022 Eğitim dönemi İlam, Üniversite, Öğretmen Akademi kayıtları başladı!

Üniversite mezunu ve açık öğretimden üniversite okuyan hanımefendiler için düzenlenen eğitimler, İstanbul’un nezih mekânı Çamlıca’da, kolay ulaşım, barınma ve birçok sosyal kültürel faaliyet imkânı da içeriyor.

Zarafet Eğitim Danışma ve Kültür Merkezi’nde, klasik ve modern öğretim yöntemlerini mezceden bir anlayışla; tekâmül seviyesinde İslâmî ilimler, pedagojik formasyon, yaş gruplarına göre din ve ahlak eğitimi  öğretim teknikleri, zarafet dersleri, alanında uzman isimlerden kısa süreli ve  sertifikalı eğitimler, sosyal sorumluluk proje atölyeleri, kulüp faaliyetleri ve staj imkânının bulunduğu akademi programları öğrencilerini bekliyor.

HANGİ PROGRAMLAR KİMLERE YÖNELİK? KİMLER BAŞVURABİLİR?

  • Lise mezunu olup ön lisans veya lisans eğitimine açıköğretimden devam etmeyi tercih eden hanımefendilere yönelik İLAM Akademi,
  • Eğitim Fakültesi dışında bir lisans programından mezun olan hanımefendilere yönelik Üniversite İLAM Akademi,
  • Eğitim Fakültesi’nden mezun olan hanımefendilere yönelik Öğretmen Akademi programları için başvurular 23 Haziran 2021 tarihinden itibaren zarafetegitim.com adresinden online olarak başladı.

İLETİŞİM

Başvuru ve programlar hakkında detaylı bilgi için 0544 218 00 41 nolu irtibat numarası ile iletişime geçebilir zarafetegitim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Küçük Çamlıca Mahallesi, Uluçınar Sokak, No: 15 Üsküdar/İstanbul

 

Kaynak: İslam ve İhsan

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ